1- Ödeme Seçenekleri neler?


Miya Design'da tüm bankalara ait Kredi Kartları (Visa, Mastercard, American Express) ve Banka Havale-EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Banka Havale-EFT seçeneği ile ödeme yaptığınızda, ödemeyi yaptığınıza dair bilgiyi siparis@miyadesign.net adresine e-posta ile bildirmenizi önemle rica ederiz.


2- Kargo ücreti nedir, kaç günde teslim olur?
Kargo ücreti 100 lira altına 5 lira, 100 lira üzerine bedava! Miya Kit ürün gönderimi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Klasik Miya ise kişiye özel bir ürün olduğundan tasarım süresi dahil olarak 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


3- Hediye Paketi Yapıyor musunuz?
Miya Kit ve Klasik Miya kendi özel kutusunda size gelmektedir. Bir hediye paketi yapılmamaktadır.


5- İade/Değişim
Ajandalarımız belli seçimler sonrasında sipariş verene ulaştığı için ürünlerimizde iade-değişim yoktur. Hasarlı ve hatalı bir ürün teslim aldığınızı düşünüyorsanız bize siparis@miyadesign.net adresinden ulaşabilirsiniz.


6- Hediye Gönderimi 
Satın aldığınız ürünü, sizin adınıza bir başkasına gönderebiliriz. Bu durumda kendi adresinizi “Fatura Adresi”, bölümüne, hediye göndereceğiniz kişinin adını, telefonunu ve adresini ise “Teslimat Adresi” bölümüne kayıt etmeniz yeterli. Lütfen hediye göndereceğiniz kişi adına üyelik açmayın. Üyelik bilgileri, isim – eposta ve ödeme detayları siparişi veren kişiye ait olmalıdır.


 
Theme skin