Miya Akademi

Şubat Ayı Rüya Hayat Nasıl...
  • Yeni
Hayalleriniz size ne kadar uzaklıkta? Rüya Hayatınıza Ulaşmak için Neler Yapmalısınız? Gelin hep birlikte Whatsapp grubumuzda buluşalım. *Grubumuz; ayın ikinci Pazartesi günü açılacak ve 7 gün boyunca devam edecek, sesli mesajlar üzerinden ilerlenecektir.
Şubat Ayı Kitap Kulübü Üyeliği
  • "Web"e özel
  • Yeni
₺50,00
Yılın ikinci kitabı İnsan Olma Yolculuğu - Osho. Kitap Kulübümüzde bizimle okumak istersen aylık olarak grubumuza katılabilirsin. Böylece Whatsapp grubumuza dahil olabilirsin, ay sonu Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz değerlendirme toplantımızda buluşabiliriz.
Hayat Tasarım Programı...
  • "Web"e özel
₺1.500,00
Rüya hayatınızı tasarlamaya ne dersiniz? 2021 yılının başından bu yana birebir koçluk şeklinde gerçekleştirdiğimiz Hayat Tasarım Programı bu kez video hali ile sizlerle! Ocak ayında başlayacak programda size iletilen linkler üzerinden konu ile ilgili videoları izleyebilecek ve programı istediğiniz zaman tamamlayabileceksiniz.  Programın pdf olarak...
2022 - Yıllık Kitap Kulübü...
  • "Web"e özel
2021 yılı boyunca sürdürdüğümüz Kitap Kulübümüzün yeni yıl kaydı başladı! Kişisel gelişimimize katkı olacak kitapları okuyup, tartıştığımız grubumuz WhatsApp üzerinden kurulacak ve kitap değerlendirmesi için her ay bir kere Zoom üzerinden görüşme yapacaktır.  Kulüp, 2022 Ocak ayının ilk günlerinde aktif olacaktır. 
Vision Board Zoom Eğitimi
  • "Web"e özel
₺250,00
Her zaman söyleriz bilirsiniz; iyi bir hayal panosu olmadan, hayallere giden yolda yürümek olmaz.  Vision Board yapımını tüm detayları ile ele alacağımız, Zoom üzerinde gerçekleştirilecek eğitimimiz Aralık ayında 2 saatlik bir program olarak yapılacak. Katılamayan katılımcılar için program kaydedilecektir. 
21 Günlük Alışkanlık Mail...
  • "Web"e özel
İlk mail programımızı Alışkanlıklar temalı gerçekleştiriyoruz. Her gün sizlere ulaşacak mailde alışkanlıklarımızı ele alıyoruz. Alıştırmalar ve Aktiviteler ile yeni ve istediğimiz hayat rutinlerini oluşturmayı hedefliyoruz. Başlıklarımız: Sorumluluklar için Küçük Alışkanlıklar İlişkiler için Küçük Alışkanlıklar Sağlık/Bakım için Küçük Alışkanlıklar Para...
₺2.750,00
Hayat Tasarım Programı I+II modülünde; 8 birebir Zoom görüşmesi ve 2 Bonus değerlendirme görüşmesi yapılacaktır. Modüllere özel e-kitap ve 60 sayfalık Pdf Alıştırma Kitabı hediye edilecektir. Her hafta danışanla online ortamda görüşme sağlanacak ve her gün sınırsız WhatsApp iletişimi mümkün olacaktır.
₺1.500,00
Hayat Tasarım Programı ikinci modülü; 4 birebir Zoom görüşmesi ve 1 Bonus değerlendirme görüşmesi yapılacaktır. Modüle özel e-kitap ve 60 sayfalık Pdf Alıştırma Kitabı hediye edilecektir. İkinci modülde 8 ayrı başlıkta değerlendirme yaparak ''rüya hayatımız''ı birlikte tasarlayacağız. Her hafta danışanla online ortamda görüşme sağlanacak ve her gün...
₺1.500,00
Hayat Tasarım Programı ilk modülü; 4 birebir Zoom görüşmesi ve 1 Bonus değerlendirme görüşmesi yapılacaktır. Modüle özel e-kitap ve 60 sayfalık Pdf Alıştırma Kitabı hediye edilecektir. İlk modülde bilinçaltı kalıplarımızdan yola çıkarak, zihinsel birçok alıştırma yapacağız. Her hafta danışanla online ortamda görüşme sağlanacak ve her gün sınırsız WhatsApp...
Online Girişimci Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Kişiye özel girişimciliğin her aşamasına dair koçluk verilir.  Seans, bir kez 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir.
Online Girişimci Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Kişiye özel girişimciliğin her aşamasına dair koçluk verilir.  Seans paketi, her hafta 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir. Toplamda 4 hafta sürer.
Online Hayat Planlama Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Seans paketi, her hafta 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir. Toplamda 4 hafta sürer. Kişinin hayatta şu anki durumu ele alınır. Yaşam Çarkı uygulaması yapılır. Hayatındaki 8 ana başlığa dair durumu...
Online Hayat Planlama Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş bir koçluk seansıdır.  Seans, bir kez 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir.  Kişinin hayatta şu anki durumu ele alınır. Yaşam Çarkı uygulaması yapılır. Hayatındaki 8 ana başlığa dair durumu puanlandırılır. 
Favorilerine Eklendi.