Miya Akademi

6 adet ürün var.
Showing 1 - 6 of 6 items
 • Yeni Yıl Hazırlık Kampı Whatsapp Grubu

  Yeni yıl yeni bir başlangıç diyorsan, farklı konu başlıklarını ele alacağımız Yeni Yıl Hazırlık Kampı'nda seni bir düelloya davet ediyoruz. Yaşam alanlarından, bütçeye, yeni yıl ritüellerinden, rutinlere... Bizimle birlikte gün gün bu grupta ilerlemek istiyorsan, 11 Aralık'ta başlıyoruz. Haydi sen de gel! *Grubumuz; 21 gün boyunca devam edecek ve her gün...

  TL - 150.00
 • Hygge Whatsapp Grubu

  Klasik Miyalarımızın 2021 teması Danimarkalıların Mutluluk Sırrı: Hygee ise biz de yeni Whatsapp grubumuzu Hygge başlıklı gerçekleştirmek istedik.  Hayatını adım adım Hyggeleştirmek istersen sen de aramıza katıl! 7 Aralık'ta başlıyoruz. *Grubumuz; 7 gün boyunca devam edecek ve her gün bir ses kaydı ile ilerlenecektir.

  TL - 70.00
 • Online Girişimci Koçluğu Bireysel Seans

  Online Girişimci Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Kişiye özel girişimciliğin her aşamasına dair koçluk verilir.  Seans, bir kez 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir.

  TL - 200.00
 • Online Girişimci Koçluğu Bireysel Seans Paketi

  Online Girişimci Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Kişiye özel girişimciliğin her aşamasına dair koçluk verilir.  Seans paketi, her hafta 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir. Toplamda 4 hafta sürer.

  TL - 600.00
 • Online Hayat Planlama Koçluğu Bireysel Seans Paketi

  Online Hayat Planlama Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş koçluk paketidir. Seans paketi, her hafta 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir. Toplamda 4 hafta sürer. Kişinin hayatta şu anki durumu ele alınır. Yaşam Çarkı uygulaması yapılır. Hayatındaki 8 ana başlığa dair durumu...

  TL - 500.00
 • Online Hayat Planlama Koçluğu Bireysel Seans

  Online Hayat Planlama Koçluğu, bireysel seans deneyimi yaşamak isteyenler için özel sistemler ve metodolojilerle oluşturulmuş bir koçluk seansıdır.  Seans, bir kez 40 dakika birebir online görüşmeyi içerir.  Kişinin hayatta şu anki durumu ele alınır. Yaşam Çarkı uygulaması yapılır. Hayatındaki 8 ana başlığa dair durumu puanlandırılır. 

  TL - 150.00