Hayatınızı Planlamanın En Eğlenceli Yolu!

Bir gün hayatın çok karışık, yapılması gereken işlerin çok fazla ve zamanın çok az olduğunu fark ettik. Gidilmesi gereken davetler, girilmesi gereken sınavlar, unutulmaması gereken doğum günleri vardı. Hep bir şeylerin telaşında, hep bir şeylere yetişmeye çalışırken bulduk kendimizi. Ve durduk. 

Durduk.

Durduk.

Ve teknolojinin son sürat ilerlediği günümüzde kağıda kaleme dokunmayı hala çok sevenler için bir çözüm ürettik. Başta kişisel yaşam düzenleyicilerimiz olmak üzere, bütçemizin gidişatı ile yüzleşebileceğimiz, günlük yapmamız gerekenleri listeleyebileceğimiz, günlük su tüketiminizi takip edebileceğiniz bir planlayıcı ajanda geliştirdik. Ve şimdi de sizlere sunuyoruz. Hayatınızı planlamanın en eğlenceli ve en kolay haline hoş geldiniz! Unutmayın! Sizin planınız sizin yaşamınız!

        

 

          

Miya Design 5. senesinde renklenmeye devam ediyor!

Geçen sezonun çok sevilen Miya Kitler'i yeni serisiyle satışa çıktı! 208 sayfadan oluşan tarihsiz hayat planlayıcıda sevdiklerinizin doğum günü ve yıl dönümlerini not alabileceğiniz, tüm yılın plan şemasını bir arada bulabileceğiniz, motivasyon kartları ile enerjinize kavuşacağınız, her ayın aylık planını bir arada hazırlayabileceğiniz, haftalık hedeflerinizi, bir günde ne kadar su tüketeceğinizi planlayabileceğiniz, bütçenizi göz önünde bulundurabileceğiniz bölümler bulunuyor. Hayat düzenleyicinizin eğlenceli sticker ve not sayfaları da var. Ayrıca Miya Kit'in yerini serisi A5 klasör boyutunda ve haftalık plan kartı, ayracı, 4'lü motive kartı dosyası ve rengarenk seperatörleri ile birlikte geliyor.