Most Entertaining Way of Planning Your Life!

One day we realized life is too complicated and we have too many things to do and so little time. There were invitations to be attended, exams to be taken, birthdays to be remembered. We found ourselves always rushing for something, always trying to catch up things. And we ceased.

We ceased.

We ceased.

And we created a solution for the ones who still love touching pen and paper while technology is advancing at full speed. Notably with our personal lifestyle planners we developed a planner with which we can face our budgets, arrange our daily chores, track our daily water consumption. Now we’re offering them to you. Welcome to the most entertaining and easiest way of planning your life! Don’t forget! Your plan, your life!

        

 

          

Miya Design 5. senesinde renklenmeye devam ediyor!

Geçen sezonun çok sevilen Miya Kitler'i yeni serisiyle satışa çıktı! 208 sayfadan oluşan tarihsiz hayat planlayıcıda sevdiklerinizin doğum günü ve yıl dönümlerini not alabileceğiniz, tüm yılın plan şemasını bir arada bulabileceğiniz, motivasyon kartları ile enerjinize kavuşacağınız, her ayın aylık planını bir arada hazırlayabileceğiniz, haftalık hedeflerinizi, bir günde ne kadar su tüketeceğinizi planlayabileceğiniz, bütçenizi göz önünde bulundurabileceğiniz bölümler bulunuyor. Hayat düzenleyicinizin eğlenceli sticker ve not sayfaları da var. Ayrıca Miya Kit'in yerini serisi A5 klasör boyutunda ve haftalık plan kartı, ayracı, 4'lü motive kartı dosyası ve rengarenk seperatörleri ile birlikte geliyor.