Çok satanlar

₺225,00
Planlarınız daha da renklensin diye çok sevdiğiniz stickerlarımız artık her ay kapınıza geliyor! * Postamızda 8 adet, A5 boyutunda sticker sayfası bulunuyor. * Stickerlarımızın 2'si gold detaylı olacak ve hepsi o ayın konseptine göre özel tasarlanacak.  * 3 aylık Sticker Postası üyeliği: Ağustos-Eylül-Ekim aylarını içerir. Her ayın ilk haftası ayın temalı...
₺59,00
Gününüzü planlamanın en pratik yolu ‘Kendi Hikayeni Yaz.’ masaüstü bloknotumuzdan geçiyor. 110 gram kağıt kalitesinde, 50 yaprak, arkası kartonlu, kenarı tutkallı, A4 boyutundaki planlayıcımız gün içinde yapmanız gerekenleri organize etmeniz için çok kullanışlı. Bloknotumuz; gelir-gider tablosu, günlük puanlama, mood işaretlemesi yapacağınız alan, menü...
Magnet Planlayıcılar

Haftalık Magnet Planlayıcı

₺95,00
Buzdolabı üzerinde kullanabileceğiniz, silgili kalemi ile birlikte gelen harika planlayıcımız Türkiye'de bir ilk! Haftalık yapacaklarınızı planlamanız için size gelmek istiyor :) 32 cm. x 34 cm. boyutundadır.  3 adet kalemi ile birlikte gelmektedir: Siyah-Pembe-Yeşil.
Başka Şeyler

Gold Planner Lastiği

₺25,00
Miya Kit ve Klasik Miyalar ile uyumlu, kalem takılabilir planlayıcı lastiği.
21 Günlük Bahane Yok Mail...
  • "Web"e özel
₺240,00
Hep bir şeylere başlamak istiyorsun ama hep bahaneler arasında kayboluyorsun. Bu cümle seni tanımlıyorsa 21 gün süren Bahane Yok Mail Programı'na katılabilir her sabah alacağın mail ile bahanelerden nasıl kurtulacağın üzerinde çalışabilirsin.
Defter - Planlayıcılar

Pvc Haftalık Planlayıcı

₺52,00
Planlayıcımız yazılabilir, silinebilir şekilde pvc kaplıdır.  Yanında bir adet kalemi ile birlikte gelmektedir. Masaüstünüzde planlama yaparken kağıt israfı yapmamanıza olanak sağlar. A4 boyutundadır.
₺75,00
Planlarınız daha da renklensin diye çok sevdiğiniz stickerlarımız. :) * 8 adet, A5 boyutunda sticker seti.
₺5,00
Alışkanlık kazanma challengeına var mısınız? A4 boyutundadır. *Bu ürün dijital bir üründür. Gönderim yapılmamaktadır.
₺95,00
Buzdolabı üzerinde kullanabileceğiniz, silgili kalemi ile birlikte gelen harika planlayıcımız Türkiye'de bir ilk! Haftalık menünüzü planlamanız için size gelmek istiyor :) 32 cm. x 34 cm. boyutundadır.  3 adet kalemi ile birlikte gelmektedir: Siyah-Pembe-Yeşil.
Miya Kit

Red Love

₺135,00
Herkesin aşka ihtiyacı var! Miya Kitler'in kırmızı üyesi planlarınızda hep yanınızda olacak! İçerik: Özel Günler Sayfaları En Büyük Hedefim, Hayallerim Sayfaları Aylık Hedef, Alışveriş, Okuma, Mutluluklarım Bölümleri Aylık Plan Sayfaları Haftalık Plan Sayfaları ve Günlük Su Kutucukları Bütçe Sayfaları Alışkanlık Sayfaları Notlar
Başka Şeyler

Kalp Kumbara

₺15,00
Para biriktirmenin en tatlış hali : Kalp Kumbara
₺50,00
Aynı planlayıcıyı farklı kapaklarla kullanmaya ne dersiniz? Klasik Miya ile uyumludur. Kendiniz takıp, çıkartabilirsiniz. Ön-arka kapaktan oluşmaktadır. Planlayıcı kısmını içermemektedir.
Bi' Şeyler

Aylık Planlayıcı

₺5,00
Klasik Miya'nın meşhur aylık görünümü şimdi de dijital olarak satışta! A4 boyutundadır. *Bu ürün dijital bir üründür. Gönderim yapılmamaktadır.
Miya Kit

Lama

₺135,00
Kendini unicorn sanan bir Lama, şans kesinlikle sizden yana olacak! İçerik: İngilizce, Tarihsiz Planlayıcı Okuma ve İzleme Listeleri Aylık Hedef/Hayal Planlayıcı Bütçe Planlayıcı Haftalık Plan Sayfaları  Bütçe Sayfaları Motivasyon Sözleri Disiplin Oluşturma Sayfaları Not Sayfaları
Sticker Postası

Nisan Sticker Postası

₺95,00
Planlarınız daha da renklensin diye çok sevdiğiniz stickerlarımız artık her ay kapınıza geliyor! * 8 adet, A5 boyutunda sticker seti. * Stickerlarımızın 2'si gold detaylı olacak ve hepsi o ayın konseptine göre özel tasarlanacak.  * Sticker Postamız Nisan ayı konseptinde sizlere gelecektir.
₺5,00
Belki kurtulmak istediğiniz bazı alışkanlıklar var: Sigara, şeker, asitli içecekler ya da dedikodu :) Belki de kazanmak istediğiniz bazı alışkanlıklar var: 10 bin adım, sebze-meyve yemek, bol su içmek gibi... O zaman size Alışkanlıklarım Planlayıcıyı sunuyoruz. A4 boyutundadır. *Bu ürün dijital bir üründür. Gönderim yapılmamaktadır.
Ana Sayfa

Galaksi Dashboard

₺50,00
Klasik Miya uyumlu, laminasyon kaplı, çift taraflı dashboardlarımızla tanışmaya ne dersiniz? Takılabilir, çıkarılabilir özelliktedir.  Keçeli kalem, tahta kalemi gibi birçok kalem ile birlikte kullanılabilir ve silinebilir bir üründür. (Kaleminizi kullanmadan önce silinirliğini lütfen kontrol ediniz. Ve yazdıktan, kurumasını bekledikten bir süre sonra...
₺50,00
Aynı planlayıcıyı farklı kapaklarla kullanmaya ne dersiniz? Klasik Miya ile uyumludur. Kendiniz takıp, çıkartabilirsiniz. Ön-arka kapaktan oluşmaktadır. Planlayıcı kısmını içermemektedir.
Yedek Kapaklar

Mor Laleler Yedek Kapak

₺50,00
Aynı planlayıcıyı farklı kapaklarla kullanmaya ne dersiniz? Klasik Miya ile uyumludur. Kendiniz takıp, çıkartabilirsiniz. Ön-arka kapaktan oluşmaktadır. Planlayıcı kısmını içermemektedir.
Favorilerine Eklendi.