Benim maceram 1983 Ekim ayında, Miya'nın macerası 2008 Mayıs ayında başladı. 24 yaşında ilk girişimim olan Miya PR & Sosyal Medya Ajansı'nı kurduktan sonra ikinci girişimim olan Miya Design, tutkunu olduğum kırtasiye sektöründen doğdu.


Çok küçük yaşlardan itibaren renkli kalemlerin ve kağıt kokusunun bana verdiği paha biçilmez aşkı, girişimime yansıttım. İnsanlara her şeyin mümkün olduğunu ürünlerimle anlatmak istedim. Hayallerin, hedeflerin, muhteşem hayatların, istenilen yaşamların aslında çok da uzak olmadığını, onlara hem tasarımlarımla hem de eğitimlerimle göstermek ve onlara ilham olmak için Türkiye'nin ilk hayat planlayıcı üreticisi olarak yola çıktım.
Kocaeli Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Görsel İletişim Tasarımı eğitimi aldım. İstanbul Yoga Merkezi'nden Yoga Terapi Eğitmenliği mezunuyum. Aynı zamanda Access Consciousness kolaylaştırıcısıyım. Sertifikalarım arasında Türkiye’nin ve Dünya’nın en başarılı kişi ve kuruluşlarından aldığım Yaşam Koçluğu, Reklam Yazarlığı, Girişimcilik ve Marka alanında birçok başlık bulunuyor. Tüm dünyada gerçekleştirilen 10. 000 Women Projesi'nin Türkiye ayağında Özyeğin Üniversitesi aracılığı ile burs ve eğitim almaya hak kazanmış girişimcilerden biriyim. Aynı zamanda Sabancı Üniversitesi, Girişimci Geliştirme Programı mezunuyum. Halen ajansım bünyesinde markalara halkla ilişkiler ve sosyal medya hizmeti vermeye devam ediyorum. Ve Miya Design vasıtası ile hayallerine dokunmak isteyen insanlar ve şirketler için ürünler tasarlıyor, eğitimler veriyorum, danışmanlık ve koçluk yapıyorum.

Evliyim, Derin Dünya DURAK isimli bir oğlum var.

Kendi hayallerimi her gün yaşamaya devam ettiğim hayatımda, bana inananları da peşimden sürüklemek ve onlara da nelerin mümkün olabileceğini göstermek istiyorum.

Sen de var mısın? Miya'nın büyülü dünyasına Hoş Geldin!

Favorilerine Eklendi.