1- Ödeme seçenekleri neler?

Miya Design'da tüm bankalara ait Kredi Kartları (Visa, Mastercard, American Express), Havale-EFT ve Kapıda Ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

2- Kargo ücreti nedir, kaç günde teslim olur?

Kargo ücreti 100 lira altı 20, 100 lira üzeri 15 liradır. 200 lira üzeri ise 10 lira, 250 lira üzeri kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme de ise + 10 lira hizmet bedeli eklenmektedir. Miya Kit ürün gönderimi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. İsme özel tüm ürünlerimiz, kişiye özel ürünler olduğundan tasarım süresi dahil olarak 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

3- Hediye paketi yapıyor musunuz?

Tüm ürünlerimiz kendi özel kutularında size gelmektedir. Ayrıca bir hediye paketi yapılmamaktadır.

5- İade/Değişim nasıl yapılır?

Kişiye özel ürünler belli seçimler sonrasında (Kapak, İsim, Tel, Fotoğraf) tasarlanıp sipariş verene ulaştığı için iade-değişim yoktur.
Eğer elinize geçen ürünün hasarlı ve hatalı bir ürün olduğunu düşünüyorsanız bize siparis@miyadesign.net adresinden ulaşabilirsiniz. Her zaman özenle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz.

6- Sitenizden bir arkadaşıma hediye gönderebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, sizin adınıza bir başkasına gönderebiliriz. Bu durumda kendi adresinizi “Fatura Adresi”, bölümüne, hediye göndereceğiniz kişinin adını, telefonunu ve adresini ise “Teslimat Adresi” bölümüne kayıt etmeniz yeterli. Lütfen hediye göndereceğiniz kişi adına üyelik açmayın. Üyelik bilgileri, isim – eposta ve ödeme detayları siparişi veren kişiye ait olmalıdır.

7- Siteniz güvenli midir?

www.miyadesign.net SSL Sertifikası ile veri güvenliğini sağlamaktadır. Üyelik bilgileriniz hiçbir 3. parti ile paylaşılmamaktadır.
Kredi kartı ödeme altyapımımız İyzico tarafından sağlanmaktadır.

8- Vip Klasik Miya/Mini Miya’yı nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizde ilgili bölümden istediğiniz modeli seçebilir, örnek görseli inceleyebilir, Ürün Seçenekleri bölümünden fotoğraflarınızı yükleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Favorilerine Eklendi.